-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015 код 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва (Послуга з проведення комплексного будівельно-технічного, оціночно-будівельного, економічного, електротехнічного, товарознавчого, транспортно-товарознавчого дослідження, оцінки для визначення збитків у вартісному виразі, витрат, необхідних для відновлення майна, що зазнало руйнівного впливу внаслідок збройної агресії, а також упущеної вигоди ПрАТ «Укргідроенерго», для подання позовів до судових інстанцій, зокрема міжнародних)
Тендер Prozorro UA-2025-03-11-010133-a
Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову, засвідчені перекладачем. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій згідно тендерної документації.
Завершена
8 627 777.78
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 85 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 85 000.00 UAH
Номер:
04c8ef69df554731858524f8835197c1
Внутрішній номер закупівлі:
24676416
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-03-11-010133-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгород, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ксенія МОНЗУЛЬ 380459658495 tenderist140303@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
8 627 777.78 UAH без ПДВ
Період уточнення:
11.03.2025 15:16 - 16.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
11.03.2025 15:16 - 19.03.2025 09:00
Аукціон:
20.03.2025 15:19 - 20.03.2025 15:54
Період кваліфікації:
20.03.2025 15:54 - 07.04.2025 16:22
Період завантаження договору:
13.04.2025 00:00 - 23.04.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴8 627 777.78 ДК 021:2015 код 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва (Послуга з проведення комплексного будівельно-технічного, оціночно-будівельного, економічного, електротехнічного, товарознавчого, транспортно-товарознавчого дослідження, оцінки для визначення збитків у вартісному виразі, витрат, необхідних для відновлення майна, що зазнало руйнівного впливу внаслідок збройної агресії, а також упущеної вигоди ПрАТ «Укргідроенерго», для подання позовів до судових інстанцій, зокрема міжнародних)