-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 33600000-6 Фармацевтична продукція (вакцина для профілактики гепатиту В рекомбінантна рідка , Алтеана, Таміфлю, БУСТРИКС™ /BOOSTRIX™ Комбінована вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку ацелюлярна очищена інактивована рідка, ВАКСІГРИП / VAXIGRIP СПЛІТ-ВАКЦИНА ДЛЯ ПРОФІЛАКТИКИ ГРИПУ ІНАКТИВОВАНА РІДКА)
Тендер Prozorro UA-2018-09-28-000444-c
Торги не відбулися
215 503.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 162.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 162.00 UAH
Номер:
654f980daa6740a2b20a24f2cdb516c9
Внутрішній номер закупівлі:
2466537
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-09-28-000444-c
Замовник:
Відділ охорони здоров'я Харківської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
26281781
-
Адреса:
62495, Україна, Харківська область, смт. Васищеве, вул. Зелена, буд. 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лілія Будник +380505073045 26281781_2879406341@mail.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
215 503.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.09.2018 10:57 - 04.10.2018 08:00
Період прийому пропозицій:
28.09.2018 10:57 - 14.10.2018 08:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴38 870.00 Лот1- Вакцина для профілактики гепатиту В (МНН-Очищений HBsAg)
- Лот №2 ₴44 902.00 Лот2-Алтеана (МНН-Анатоксин правцевий)
- Лот №3 ₴23 540.00 Лот3-ТАМІФЛЮ® (МНН-Озельтамівір )
- Лот №4 ₴91 990.00 Лот 4 - БУСТРИКС™ /BOOSTRIX™ (МНН-Комбінована вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку ацелюлярна очищена інактивована рідка)
- Лот №5 ₴16 201.00 Лот 5 - ВАКСІГРИП / VAXIGRIP СПЛІТ-ВАКЦИНА ДЛЯ ПРОФІЛАКТИКИ ГРИПУ ІНАКТИВОВАНА РІДКА (МНН - СПЛІТ ВАКЦИНА ДЛЯ ПРОФІЛАКТИКИ ГРИПУ ІНАКТИВОВАНА)