-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Спецвзуття
Тендер Prozorro UA-2018-09-27-002014-a
Спецвзуття
Торги не відбулися
3 321.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 33.21 UAH
мін. крок: 1% або 33.21 UAH
Номер:
9224ad63fa3f4ea5be229cb300dfc968
Внутрішній номер закупівлі:
2466015
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-09-27-002014-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ЦЕНТР ДІАГНОСТИКИ ЗАЛІЗНИЧНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ" ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41303988
-
Адреса:
03115, Україна, Київська обл., Київ, Святошинський район, ВУЛИЦЯ СВЯТОШИНСЬКА, будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Чорноштан Ольга Вікторівна +380634601032 CHORNOSHTAN@UZ.GOV.UA http://www.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисногоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
3 321.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
33.21 UAH
Період уточнення:
27.09.2018 17:04 - 02.10.2018 18:00
Період прийому пропозицій:
27.09.2018 17:04 - 12.10.2018 18:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
спецвзуття
Кількість
30 пара
Період постачання
до 10.12.2018