-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Відеокамера водозахисна для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з вітрильного спорту в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 32330000-5 — Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу) (наказ 1034)
Тендер Prozorro UA-2025-03-06-011171-a
Торги не відбулися
9 948.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 49.74 UAH
мін. крок: 0.5% або 49.74 UAH
Номер:
803d803e189e48db8f01e8ec7affecc5
Внутрішній номер закупівлі:
24637701
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-03-06-011171-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03767831
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛ. ЕСПЛАНАДНА, буд. 30-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Градомська Людмила Вікторівна +380932350431 ludmila.gradomska.usz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
9 948.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.03.2025 15:37 - 11.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
06.03.2025 15:37 - 14.03.2025 08:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴9 948.00 Відеокамера водозахисна для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з вітрильного спорту в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 32330000-5 — Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу) (наказ 1034)