-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Фармацевтична продукція
Тендер Prozorro UA-2025-03-06-005889-a
Завершена
54 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 270.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 270.00 UAH
Номер:
0c4cc7fb4da34dfc97ada3cb098dab3b
Внутрішній номер закупівлі:
24632477
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-03-06-005889-a
Замовник:
КЗ Сукачівський психоневрологічний будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
26146924
-
Адреса:
07205, Україна, Київська область, Сукачі, Вишгородський район Київська область вулиця Дружби 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бондар Наталія Петрівна +380459120222 sukachi-pnbi-vp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
54 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.03.2025 12:18 - 11.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
06.03.2025 12:18 - 14.03.2025 00:00
Період кваліфікації:
14.03.2025 00:00 - 25.03.2025 08:27
Період завантаження договору:
31.03.2025 00:00 - 10.04.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴54 000.00 Фармацевтична продукція