-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування і ремонту копіювально-розмножувальної техніки у Чернівецькій та Івано-Франківській областях
Тендер Prozorro UA-2025-03-06-002113-a
Процедура закупівлі: Відкриті торги з особливостями, закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178
Завершена
172 890.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 864.45 UAH
мін. крок: 0.5% або 864.45 UAH
Номер:
0cda5d3940674195b7d41dc7713aa8ea
Внутрішній номер закупівлі:
24628646
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-03-06-002113-a
Замовник:
Західний міжрегіональний центр з надання безоплатної правничої допомоги
×
-
Код ЄДРПОУ:
38357766
-
Адреса:
46003, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. За Рудкою, 33
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Йосипенко +380974084683 iryna.iosypenko@legalaid.te.ua http://legalaid.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
172 890.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.03.2025 10:13 - 11.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
06.03.2025 10:13 - 14.03.2025 00:00
Аукціон:
14.03.2025 15:24 - 14.03.2025 15:53
Період кваліфікації:
14.03.2025 15:53 - 18.03.2025 15:57
Період завантаження договору:
24.03.2025 00:00 - 03.04.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴172 890.00 Послуги з технічного обслуговування і ремонту копіювально-розмножувальної техніки у Чернівецькій та Івано-Франківській областях