-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування ліфтів за адресою: м. Київ, Львівська площа, 6; м. Київ, Львівська площа, 8
Тендер Prozorro UA-2025-03-05-013934-a
Завершена
714 400.72
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 144.01 UAH
мін. крок: 1% або 7 144.01 UAH
Номер:
c4b477c080e24c608bc59df6e6b32485
Внутрішній номер закупівлі:
24625057
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-03-05-013934-a
Замовник:
Державна податкова служба України
×
-
Код ЄДРПОУ:
43005393
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, Київ, Площа Львівська, 8
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Буланий Павло Петрович +380444814869 zakupivli-DPS@tax.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50750000-7 Послуги з технічного обслуговування ліфтівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
714 400.72 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.03.2025 16:45 - 12.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
05.03.2025 16:45 - 15.03.2025 00:00
Період кваліфікації:
15.03.2025 00:00 - 25.03.2025 15:26
Період завантаження договору:
31.03.2025 00:00 - 10.04.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴714 400.72 Послуги з технічного обслуговування ліфтів за адресою: м. Київ, Львівська площа, 6; м. Київ, Львівська площа, 8