-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
фотографічне обладнання
Тендер Prozorro UA-2018-09-26-001690-c
документ-камера - Epson DC13 (V12H757040) або аналог для організації сучасного освітнього простору Нової української школи в загальноосвітніх закладах Довгинцівського району
Торги не відбулися
299 865.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 299.87 UAH
мін. крок: 0.1% або 299.87 UAH
Номер:
5bdd2f59f7a64a7da0db62bb05d33da2
Внутрішній номер закупівлі:
2462210
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-09-26-001690-c
Замовник:
Відділ освіти виконкому Довгинцівської райради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04544501
-
Адреса:
50086, Україна, Днiпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, Дніпровське шосе, 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Окунєва Ольга Юріївна 71-61-84 dolgincevskij_rvo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
38650000-6 Фотографічне обладнанняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
299 865.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
299.87 UAH
Період уточнення:
26.09.2018 16:52 - 02.10.2018 10:00
Період прийому пропозицій:
26.09.2018 16:52 - 12.10.2018 10:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
документ-камера - Epson DC13 (V12H757040) або аналог для організації сучасного освітнього простору Нової української школи в загальноосвітніх закладах Довгинцівського району
Кількість
15 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
50086, Україна, Днiпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, вул. Дніпровське шосе,16
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІТ-АРСЕНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38242978
-
Контактна особа:
Березка Евгений 380629411655, 380982272511 e.berezka@it-arsenal.com.ua
-
Адреса:
87539, Україна, Донецька область, Маріуполь, пр. Металургів, буд. 97
Початкова пропозиція
280 620.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
280 620.00 UAH з ПДВ
Документи
2
Скарги
0