-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Екологічні вимоги
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування вантажних автомобілів - 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Тендер Prozorro UA-2025-03-04-014240-a
Джерело фінансування: власні кошти
Завершена
459 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 300.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 300.00 UAH
Номер:
2592991af825427b8ec9bf38919201dd
Внутрішній номер закупівлі:
24609833
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-03-04-014240-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ КОНТРОЛЮ ЗА БЛАГОУСТРОЄМ МІСТА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33612019
-
Адреса:
49101, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Троїцька, буд. 22-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Inna Busyreva +380567319734 dp.blago@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
459 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.03.2025 17:53 - 12.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
04.03.2025 17:53 - 15.03.2025 00:00
Період кваліфікації:
15.03.2025 00:00 - 17.03.2025 16:28
Період завантаження договору:
23.03.2025 00:00 - 02.04.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴459 000.00 Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування вантажних автомобілів - 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника