• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону
  • 1

Бензин А-95

Завершена

190 400.00 UAH з ПДВ
Номер: 12ca1e9d9b3440309fd6dcdc37d5c367
Внутрішній номер закупівлі: 24609597
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-03-04-013998-a   
Замовник: Ємільчинська селищна рада Житомирської області
Контактна особа: Олександр Перегуда +380414921210 emrada.prozorro@gmail.com https://emrada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2025-02-19-006582-a
Очікувана вартість: 190 400.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-95
Код ДК 021:2015: 09132100-4 Неетильований бензин
Кількість 3400 літр
Період постачання 04.03.2025 - 31.12.2025
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄМІЛЬЧИНО-ЛЬОН"
Ціна пропозиції 190 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.03.2025 17:22
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 6f5f1377785845ef900c2a127c334402
Ідентифікатор договору: UA-2025-03-04-013998-a-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄМІЛЬЧИНО-ЛЬОН"
Номер договору: 25
Сума договору: 190 400.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 158 666.67 UAH без ПДВ
Період дії договору: 04.03.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання: 04.03.2025 17:00
Статус:
Підписаний
pdf
Тендерна пропозиція.pdf
pdf
Статут.pdf
pdf
Протокол обрання.pdf
pdf
Протокол №19.pdf
pdf
Протокол №18.pdf
pdf
Паспорт А-95.pdf
pdf
Обгрунтування.pdf
pdf
Наказ на Директора.pdf
pdf
Ліцензія.pdf
pdf
Звіт про проведення процедури закупівлі.pdf
pdf
Договір №25.pdf
pdf
Довідки.pdf
pdf
Аналогічний Договір.pdf
pdf
Виписка з ЄДР.pdf