-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
лінолеум
Тендер Prozorro UA-2025-03-04-004757-a
лінолеум
Завершена
1 263 425.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 317.13 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 317.13 UAH
Номер:
20b3d9e29dcf4cd2912bb6e343ad3347
Внутрішній номер закупівлі:
24600387
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-03-04-004757-a
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПРИДНІПРОВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081237
-
Адреса:
Україна, Дніпропетровська область, Дніпро
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Гузієнко Тетяна Андріївна 380567930750 Guzienko.T.A@dp.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 263 425.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.03.2025 11:36 - 09.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
04.03.2025 11:36 - 12.03.2025 12:30
Аукціон:
13.03.2025 15:39 - 13.03.2025 16:08
Період кваліфікації:
13.03.2025 16:08 - 11.04.2025 14:07
Період завантаження договору:
17.04.2025 00:00 - 27.04.2025 00:00
Проект договору:
Завантажити
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 263 425.00 Лот 1 - Будівельні конструкції різні