-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
- 1
Нафта і дистиляти
Тендер Prozorro UA-2025-03-03-003409-a
Завершена
199 600.00
UAH без ПДВ
Номер:
309d312d2f71470ab69ff6692761d051
Внутрішній номер закупівлі:
24585912
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-03-03-003409-a
Замовник:
Комунальне підприємство "ДОНЕЦЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39394175
-
Адреса:
63462, Україна, Харківська область, с. Донець, Зміївський район, ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Науменко Микола Федорович 380574772788 kpdonets@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
199 600.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ТОВ"КАЛАМ"
Кількість
3840 літр
Період постачання
03.03.2025 - 31.12.2025
Місце постачання
63462, Україна, Харківська область, с. Донець, Зміївський район, ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 23
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ"КАЛАМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43612078
-
Адреса:
61054, Україна, Харківська область, Харків, Стуса Василя буд.4а
Ціна пропозиції
199 600.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.03.2025 11:35
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
96f0fbebc2694fe5b36671f3bd865083
Ідентифікатор договору:
UA-2025-03-03-003409-a-c1
Постачальник:
ТОВ"КАЛАМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43612078
-
Адреса:
61054, Україна, Харківська область, Харків, Стуса Василя буд.4а
Номер договору:
2802
Сума договору:
43 880.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.03.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
03.03.2025 00:00
Статус:
Підписаний