• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Морозильна камера, за ЄЗС ДК 021:2015: 39710000-2 – електричні побутові прилади

Тендерна пропозиція та всі документи, які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї, складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом українською мовою.

Торги не відбулися

18 834.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 94.17 UAH
Номер: 837cc3e6198b4909947c07c2bfa5666a
Внутрішній номер закупівлі: 24580420
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-02-28-009705-a   
Замовник: Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Остерської міської ради
Контактна особа: Юлія Потебня +380931631447 potebnyayuliya88@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 18 834.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 28.02.2025 17:00 - 05.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 28.02.2025 17:00 - 08.03.2025 08:00
Період кваліфікації: 08.03.2025 08:00 - 10.03.2025 17:09

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴18 834.00 Морозильна камера, за ЄЗС ДК 021:2015: 39710000-2 – електричні побутові прилади