-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Ноутбуки для СШ №10 (ресурсна к-та)
Тендер Prozorro UA-2018-09-19-000360-c
Завершена
98 292.00
UAH з ПДВ
Номер:
02a91563c0f34619989ff4ab9303cd1e
Внутрішній номер закупівлі:
2457895
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-09-19-000360-c
Замовник:
Відділ освіти виконкому Жовтоводської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142371
-
Адреса:
52201, Україна, Дніпропетровська область, м. Жовті Води, вул. Гагаріна, 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тамила Анатоліївна Гунько +380565255576,+380986060147 hosgruppa@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30213100-6 Портативні комп’ютериАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно до листа-роз’яснення Міністерства економічного розвитку і торгівлі України
від 15.07.2016 р. N 3302-06/21890-07 «Щодо застосування переговорної процедури закупівлі у разі, якщо замовником було двічі відмінено тендер»: «Згідно з частиною першою статті 35 Закону переговорна процедура закупівлі - це процедура, що використовується замовником як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю з учасником після проведення переговорів з одним або кількома учасниками.
Відповідно до пункту 4 частини другої статті 35 Закону переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі, якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Очікувана вартість:
98 292.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ноутбуки для СШ №10 (ресурсна к-та)
Кількість
7 штуки
Період постачання
01.10.2018 - 15.10.2018
Місце постачання
52200, Україна, Дніпропетровська область, м. Жовті Води, вул. Гагаріна, 36
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Ярушин Володимир Володимирович
Оскарження: 19.09.2018 09:56 - 30.09.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2729704599
-
Контактна особа:
Ярушин Володимир Володимирович +380509552334
-
Адреса:
52208, Україна, Дніпропетровська область, місто Жовті Води ВУЛИЦЯ БУДЬОННОГО буд. 20 кв. 71, ВУЛИЦЯ БУДЬОННОГО буд. 20 кв. 71
Оскарження: 19.09.2018 09:56 - 30.09.2018 00:00
Ціна пропозиції
98 292.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.09.2018 09:58
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
21030b456f63480f80bc6cdd1b594230
Ідентифікатор договору:
UA-2018-09-19-000360-c-c1
Постачальник:
Ярушин Володимир Володимирович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2729704599
-
Контактна особа:
Ярушин Володимир Володимирович +380509552334
-
Адреса:
52208, Україна, Дніпропетровська область, місто Жовті Води ВУЛИЦЯ БУДЬОННОГО буд. 20 кв. 71, ВУЛИЦЯ БУДЬОННОГО буд. 20 кв. 71
Номер договору:
247
Сума договору:
98 292.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
10.10.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
10.10.2018 17:00
Статус:
Підписаний