-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 50320000-4 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів» (ДК 021:2015 – 50323000-5 «Ремонт і технічне обслуговування комп’ютерних периферійних пристроїв
Тендер Prozorro UA-2025-02-28-007286-a
Завершена
271 185.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 711.85 UAH
мін. крок: 1% або 2 711.85 UAH
Номер:
cc320ab0975c40aabb3576492b3a10e1
Внутрішній номер закупівлі:
24578021
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-28-007286-a
Замовник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40342996
-
Адреса:
65042, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛИЦЯ 7-МА ПЕРЕСИПСЬКА, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Урсатьєва +380636875440 tenderdpss@gmail.com https://odesa.consumer.gov.ua/uk/
Класифікатор ДК 021:2015:
50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
271 185.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.02.2025 14:29 - 05.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
28.02.2025 14:29 - 08.03.2025 08:00
Період кваліфікації:
08.03.2025 08:00 - 11.03.2025 08:28
Період завантаження договору:
17.03.2025 00:00 - 27.03.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴271 185.00 ДК 021:2015 – 50320000-4 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів» (ДК 021:2015 – 50323000-5 «Ремонт і технічне обслуговування комп’ютерних периферійних пристроїв