-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Мобильная палатная рентген установка – универсальный мобильный рентгеновский аппарат с плавным перемещением штатива и оптимальной системой управления
Тендер Prozorro UA-2016-09-29-001325-b
Торги не відбулися
200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 3% або 6 000.00 UAH
мін. крок: 3% або 6 000.00 UAH
Номер:
d6f311a0145341e782537e71f60ea873
Внутрішній номер закупівлі:
245715
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-09-29-001325-b
Замовник:
ВК "Відділ охорони здоров'я виконавчого комітету Смілянської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02013254
-
Адреса:
20700, Україна, Черкаська область, м. Сміла, вул. Свердлова, 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анна Батинська +380979600806 sm_voz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33111000-1 Рентгенологічне обладнанняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 000.00 UAH
Період уточнення:
29.09.2016 16:11 - 04.10.2016 17:00
Період прийому пропозицій:
29.09.2016 16:11 - 14.10.2016 17:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Мобильная палатная рентген установка – универсальный мобильный рентгеновский аппарат с плавным перемещением штатива и оптимальной системой управления
×
-
ДК 016:2010:
26.60.1 Устатковання радіологічне, електромедичне та електротерапевтичне устатковання
Кількість
1 штуки
Період постачання
30.11.2016 - 31.12.2016
Місце постачання
20700, Україна, Черкаська область, м.Сміла, вул..Героїв Холодноярців,82 (вул..60-років СРСР, 82.)
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Трейд Інвест ЛІмітед
×
-
Код ЄДРПОУ:
40656400
-
Контактна особа:
Небесний Віктор Васильович +380931346876 gavruk19@ya.ru
-
Адреса:
19030, Україна, Черкаська область, Канівський район, село Литвинець
Початкова пропозиція
195 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
195 000.00 UAH з ПДВ
Документи
34
Скарги
0