-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Технічне обслуговування та ремонт копіювально-розмножувальної техніки, принтерів, заправка картриджів (код ДК 021:2015-50310000-1 «Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки»)
Тендер Prozorro UA-2025-02-27-013549-a
Замовник не приймає до розгляду тендерну пропозицію, ціна якої перевищує очікувану вартість предмета закупівлі, визначену Замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів.
Торги не відбулися
153 299.79
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 533.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 533.00 UAH
Номер:
c38ec68762094617a57ff822dfeb0a24
Внутрішній номер закупівлі:
24570135
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-27-013549-a
Замовник:
Головне управління ДПС у Чернігівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44094124
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вулиця Реміснича, 11
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Сердюк Наталія Дмитрівна +380462652967 ch.infrastr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
153 299.79 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.02.2025 19:25 - 08.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
27.02.2025 19:25 - 11.03.2025 10:00
Період кваліфікації:
11.03.2025 10:00 - 13.03.2025 19:19
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴153 299.79 Технічне обслуговування та ремонт копіювально-розмножувальної техніки, принтерів, заправка картриджів