• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Покриви для підлоги шаруваті (ламінат)

Покриви для підлоги шаруваті (ламінат)

Завершена

231 391.60 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 156.96 UAH
Номер: d55c7455d3d24c129e827cf399700226
Внутрішній номер закупівлі: 24567609
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-02-27-011012-a   
Замовник: РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПРИДНІПРОВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Контактна особа: Главін Максим Юрійович 056 7933549 m.glavin@dp.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 231 391.60 UAH без ПДВ
Період уточнення: 27.02.2025 15:48 - 07.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 27.02.2025 15:48 - 10.03.2025 19:00
Аукціон: 11.03.2025 11:52 - 11.03.2025 12:15
Період кваліфікації: 11.03.2025 12:15 - 08.04.2025 13:25
Період завантаження договору: 14.04.2025 00:00 - 24.04.2025 00:00
Проект договору: Завантажити

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴231 391.60 Лот 1 - Підлогове покриття