-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги з письмового перекладу документів іноземною мовою
Тендер Prozorro UA-2025-02-27-010679-a
Завершена
16 950.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 84.75 UAH
мін. крок: 0.5% або 84.75 UAH
Номер:
65cbe13d040b498f805cb2ede6cd2676
Внутрішній номер закупівлі:
24567058
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-27-010679-a
Замовник:
КРОПИВНИЦЬКА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44005668
-
Адреса:
25030, Україна, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Лавандова 27б
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Давидченко Світлана Олександрівна 0990693970 kr.vi@customs.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79530000-8 Послуги з письмового перекладуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
16 950.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.02.2025 15:37 - 04.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
27.02.2025 15:37 - 07.03.2025 00:00
Аукціон:
07.03.2025 12:04 - 07.03.2025 12:27
Період кваліфікації:
07.03.2025 12:27 - 07.03.2025 15:16
Період завантаження договору:
13.03.2025 00:00 - 23.03.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴16 950.00 Послуги з письмового перекладу документів іноземною мовою