• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

нафта і дистилянти

Завершена

16 800.00 UAH з ПДВ
Номер: 882b9e7386a24296b0df3d5936e042ae
Внутрішній номер закупівлі: 24566767
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-02-27-010088-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "СОКИРЯНСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№ 67)"
Контактна особа: Олександр Іванічек +380976536914 ivanichek45@ukr.net http://www.kvs.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Виникла нагальна потреба здійснити закупівлю у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу
Очікувана вартість: 16 800.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
нафта і дистилянти (бензин автомобільний А-95 Євро 5-Е5) код УКТ ЗЕД 2710124512
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 300 літр
Період постачання 05.02.2025 - 31.12.2025
Місце постачання 60200, Україна, Чернівецька область, місто Сокиряни, провулок Покровський, 8 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНА ФІРМА "БАЙПАС"
Ціна пропозиції 16 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.02.2025 15:20
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 14e66c072cd04cde9fa12e8f254b00eb
Ідентифікатор договору: UA-2025-02-27-010088-a-a1
Постачальник: ПРИВАТНА ФІРМА "БАЙПАС"
Номер договору: Г-21
Сума договору: 16 800.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 14 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 05.02.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання: 05.02.2025 15:15
Статус:
Підписаний