-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 98110000-7 Послуги підприємницьких, професійних та спеціалізованих організацій (Послуга з видачі рекомендацій з питань обгрунтування потреби у воді підприємствам водокористувачам з використанням води в різних технологічних процесах, які підлягають під критерій охоплення звітністю за формою № 2ТП-водгосп (річна) для філії "Середньодніпровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Тендер Prozorro UA-2025-02-27-001518-a
Завершена
511.26
UAH з ПДВ
Номер:
28304d201c8c48cfbe44d73e8e2b5c0e
Внутрішній номер закупівлі:
24558125
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-27-001518-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгород, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Кушта Інна Олександрівна 380569255504 i.kushta@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
98110000-7 Послуги підприємницьких, професійних та спеціалізованих організаційАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
ОБҐРУНТУВАННЯ ПІДСТАВИ
для здійснення закупівлі згідно з підпунктом 5 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою від 12.10.2022 № 1178 (далі — Особливості)
Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, його категорія: ПрАТ «Укргідроенерго» Україна, 07300, Київська область, Вишгородський р-н, м. Вишгород код ЄДРПОУ 20588716; відокремлений підрозділ: філія «Середньодніпровська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго» Україна, 51918, Дніпропетровська область, м. Кам'янське, вул. Рєпіна, 22 код ЄДРПОУ 00130814. Категорія Замовника: відповідно до п. 4 ч. 4 ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі" – IV.
Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): ДК 021:2015 код 98110000-7 Послуги підприємницьких, професійних та спеціалізованих організацій (Послуга з видачі рекомендацій з питань обгрунтування потреби у воді підприємствам водокористувачам з використанням води в різних технологічних процесах, які підлягають під критерій охоплення звітністю за формою № 2ТП-водгосп (річна) для філії "Середньодніпровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Вид та ідентифікатор процедури закупівлі (у разі наявності): закупівля без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу.
Очікувана вартість закупівлі: 511,26 грн. з ПДВ
Підстави для здійснення закупівлі: відповідно до підпункту 5 пункту 13 Особливостей, роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання в одному з таких випадків: відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Підстави та обґрунтування здійснення закупівлі:
Відповідно до статті 64 Конституції України в умовах воєнного або надзвичайного стану тимчасово можуть встановлюватись окремі обмеження прав і свобод із обов’язковим зазначенням строку дії цих обмежень.
Указом Президента України від 24.02.2022 № 64 (зі змінами) в Україні запроваджено військовий стан.
Статтею 4 Указу № 64 Кабінету Міністрів України постановлено невідкладно:
1) ввести в дію план запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в Україні;
2) забезпечити фінансування та вжити в межах повноважень інших заходів, пов’язаних із запровадженням правового режиму воєнного стану на території України.
Стаття 121 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» передбачає, що Кабінет Міністрів України в разі введення воєнного стану в Україні або окремих її місцевостях:
1) працює відповідно до Регламенту Кабінету Міністрів України в умовах воєнного стану;
2) розробляє та вводить в дію План запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в окремих місцевостях України з урахуванням загроз та особливостей конкретної ситуації, яка склалася.
Згідно з сьомим абзацом пункту 5 частини 1 статті 20 Закону України від 27.02.2014 № 794 «Про Кабінет Міністрів України» Кабінет Міністрів України здійснює керівництво єдиною системою цивільного захисту України, мобілізаційною підготовкою національної економіки та переведенням її на режим роботи в умовах надзвичайного чи воєнного стану.
З метою невідкладного забезпечення заходів правового режиму воєнного стану, до яких у тому числі входить здійснення публічних закупівель, частиною 37 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону встановлено, що на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених цим Законом, визначаються Кабінетом Міністрів України із забезпеченням захищеності таких замовників від воєнних загроз.
На виконання цієї норми Закону урядом були прийняті Особливості.
Положеннями Особливостей передбачено підставу для здійснення закупівлі відповідно до пп. 5 п. 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.16.2022 № 1178 (далі – Особливості) придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1.5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання в одному з таких випадків: відсутність конкуренції з технічних причин, яка має бути документально підтверджена замовником.
Обсяг закупівлі визначається на підставі наявної потреби замовника.
Філія «Середньодніпровська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго», як користувач водних ресурсів повинна дотримуватися вимог водного законодавства, зокрема Водного кодексу України (ВКУ) щодо обов’язків водокористувачів, відповідно до умов якого державний облік та аналіз стану водокористування здійснюються шляхом подання водокористувачами звітів про водокористування.
Організація ведення державного обліку водокористування здійснюється центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері розвитку водного господарства.
Порядок ведення державного обліку водокористування затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища.
На виконання вимог статті 25 ВКУ філія «Середньодніпровська ГЕС», повинна вести облік та подавати звітність про водокористування.
Звітність про водокористування здійснюється відповідно до Порядку ведення державного обліку водокористування, затвердженого Наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 16.03.2015 №78 (чинна редакція від 29.03.2022).
Підприємство водокористувач розробляє та затверджує свої індивідуальні норми водоспоживання та водовідведення. Для цього виконуються певні розрахунки щодо обґрунтування потреби у воді на потреби водокористування / водовідведення:
-власні потреби (питні і санітарно-гігієнічні та виробничі (технологічні);
-допоміжні потреби (транспортна дільниця).
Норми в обов’язковому порядку погоджуються Держводагентством.
Звіти подаються до Держводагентства, за місцем здійснення водокористування, місцем здійснення водокористування філією «Середньодніпровська ГЕС» є Дніпропетровська область, м. Кам’янське, вул. Рєпіна, 22 , а тому і звіт необхідно подати виключно до Регіонального офісу водних ресурсів у Дніпропетровській області Державного агентства водних ресурсів України.
Відповідно до переліку, що опублікований на головному сайті «Державного агентства водних ресурсів України», у Дніпропетровській області від імені Державного агентства водних ресурсів України здійснює Регіональний офіс водних ресурсів у Дніпропетровській області.
Для погодження планових норм водокористування / водовідведення на 2025 рік для підприємств водокористувачів Регіональні офіси водних ресурсів Держводагенства видають свої рекомендації щодо обґрунтування потреби у воді.
Документи, що підтверджують наявність підстав для здійснення закупівлі відповідно до підпункту 5 пункту 13 Особливостей:
-Порядок ведення державного обліку водокористування, затвердженого Наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 16.03.2015 №78 (чинна редакція від 29.03.2022);
-Водний кодекс України;
-Скріншот з офіційного сайту gov.ua Державні сайти України Держводагентсво офіційний сайт.
Враховуючи вище викладене, надати послугу з видачі рекомендацій з питань обґрунтування потреби у воді для філії «Середньодніпровська ГЕС»
ПрАТ «Укргідроенерго» може тільки Регіональний офіс водних ресурсів у Дніпропетровській області Державного агентства водних ресурсів України.
Таким чином, з огляду на норми Особливостей є необхідність та підстави прийняти рішення щодо здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів відповідно до підпункту 5 пункту 13 Особливостей.
Отже, враховуючи зазначене, з метою дотримання принципу ефективності закупівлі, якнайшвидшого забезпечення наявної потреби Замовника в умовах воєнного стану замовник прийняв рішення щодо здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару та застосування під час здійснення Закупівлі, як виняток, підстави за підпунктом 5 пункту 13 Особливостей: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання в одному з таких випадків: відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
З огляду на викладене, рішення щодо проведення закупівлі відповідає чинному законодавству.
За результатами закупівлі, здійсненої відповідно до цього пункту, замовники оприлюднюють в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, відповідно до пункту 3-8 розділу X “Прикінцеві та перехідні положення” Закону.
У разі укладення договору про закупівлю відповідно до цього пункту замовник разом із звітом про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, оприлюднює в електронній системі закупівель договір про закупівлю та додатки до нього, а також обґрунтування підстави для здійснення замовником закупівлі відповідно до цього пункту.
Очікувана вартість:
511.26 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуга з видачі рекомендацій з питань обгрунтування потреби у воді підприємствам водокористувачам з використанням води в різних технологічних процесах, які підлягають під критерій охоплення звітністю за формою № 2ТП-водгосп (річна) для філії "Середньодніпровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго"
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 21.03.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Регіональний офіс водних ресурсів у Дніпропетровській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01038699
-
Адреса:
49044, Україна, Дніпропетровська область, Дніпропетровськ, просп. Д. Яворніцького, 39-а
Ціна пропозиції
511.26 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.02.2025 09:41
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
be0e78ac9dd3454aac875b4bd92ad341
Ідентифікатор договору:
UA-2025-02-27-001518-a-a1
Постачальник:
Регіональний офіс водних ресурсів у Дніпропетровській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01038699
-
Адреса:
49044, Україна, Дніпропетровська область, Дніпропетровськ, просп. Д. Яворніцького, 39-а
Номер договору:
201/5.2.2
Сума договору:
511.26 UAH з ПДВ
Сума договору:
426.05 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Послуга з видачі рекомендацій з питань обгрунтування потреби у воді підприємствам водокористувачам з використанням води в різних технологічних процесах, які підлягають під критерій охоплення звітністю за формою № 2ТП-водгосп (річна) для філії "Середньодніпровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго": 511.26000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.02.2025 00:00 - 21.03.2025 00:00
Дата підписання:
21.02.2025 15:00
Статус:
Підписаний