• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з розміщення інформаційної продукції

Торги не відбулися

13 200.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 66.00 UAH
Номер: a85aecc28a3f4e6f9d93c30840b2f9e1
Внутрішній номер закупівлі: 24558020
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-02-27-001415-a   
Замовник: Виконавчий комітет Сумської міської ради
Контактна особа: Трепалін Роман Олександрович +380542700149 trepalin_r@smr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 13 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 27.02.2025 09:37 - 04.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 27.02.2025 09:37 - 07.03.2025 09:42

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴13 200.00 Послуги з розміщення інформаційної продукції