-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
нафта і дистилянти
Тендер Prozorro UA-2025-02-26-011696-a
Завершена
6 760.00
UAH з ПДВ
Номер:
c618e5dfeaf04d9fa26228aa5da2e331
Внутрішній номер закупівлі:
24554612
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-26-011696-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "СОКИРЯНСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№ 67)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08565026
-
Адреса:
60200, Україна, Чернівецька область, м. Сокиряни, пров. Покровського, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександр Іванічек +380976536914 ivanichek45@ukr.net http://www.kvs.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Виникла нагальна потреба здійснити закупівлю у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу
Очікувана вартість:
6 760.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
нафта і дистилянти
Кількість
130 літр
Період постачання
23.01.2025 - 31.12.2025
Місце постачання
60200, Україна, Чернівецька область, місто Сокиряни, провулок Покровський, 8
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНА ФІРМА "БАЙПАС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25077877
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці(з), вул.Лесина Василя будинок 4
Ціна пропозиції
6 760.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.02.2025 16:42
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
be53515f8e464e58b3ee833b92e9737e
Ідентифікатор договору:
UA-2025-02-26-011696-a-a1
Постачальник:
ПРИВАТНА ФІРМА "БАЙПАС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25077877
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці(з), вул.Лесина Василя будинок 4
Номер договору:
Г-17
Сума договору:
6 760.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
5 633.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.01.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
23.01.2025 16:38
Статус:
Підписаний