• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги із забезпечення харчування здобувачів освіти початкових 1-4 класів у закладах загальної середньої освіти та гімназіях Ходорівської міської ради Львівської області

Завершена

2 843 550.00 UAH без ПДВ
Номер: 3ad0d8f5e7a54a3c8047fdc2655d27bc
Внутрішній номер закупівлі: 24547022
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-02-26-004141-a   
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Ходорівської міської ради
Контактна особа: Терлак Олена Романівна +380978508244 osvitakhodoriv@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2025-01-08-008857-a
Очікувана вартість: 2 843 550.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги із забезпечення харчування здобувачів освіти початкових 1-4 класів у закладах загальної середньої освіти та гімназіях Ходорівської міської ради Львівської області
Код ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 81750, Україна, Львівська область, Стрийський район, За адресами закладів загальної середньої освіти та гімназій Ходорівської міської ради На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Федак Христина Степанівна
Ціна пропозиції 2 843 550.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.02.2025 11:26
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 9a0967744dd74479822393df5bc03250
Ідентифікатор договору: UA-2025-02-26-004141-a-c1
Постачальник: ФОП Федак Христина Степанівна
Номер договору: 50
Сума договору: 2 843 550.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 26.02.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання: 26.02.2025 00:00
Статус:
Розірваний
pdf
ОБГРУНТУВАННЯ 1-4КЛАСИ.pdf
pdf
Договір 1-4класи.pdf
pdf
ДУ2 Харчування 1-4 класи.pdf
p7s
sign.p7s