• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Перемикачі ПТРЛ 5-63А

Завершена

524 000.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 620.00 UAH
Номер: 38b4e4a46f20447eba9be846de65abfc
Внутрішній номер закупівлі: 24538770
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-02-25-011003-a   
Замовник: ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО"
Контактна особа: Тендерний відділ ПрАТ Рівнеобленерго +380362694239 tender@roe.vsei.ua https://www.roe.vsei.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 31160000-5 Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 524 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 25.02.2025 15:32 - 02.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 25.02.2025 15:32 - 05.03.2025 00:00
Період кваліфікації: 05.03.2025 00:00 - 06.03.2025 08:02
Період завантаження договору: 12.03.2025 00:00 - 22.03.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴524 000.00 Перемикачі ПТРЛ 5-63А