-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Аміачна селітра
Тендер Prozorro UA-2025-02-25-008086-a
Завершена
1 299 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
f1dfcc6e3e9e461bbc108424fd6245eb
Внутрішній номер закупівлі:
24535773
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-25-008086-a
Замовник:
Казанківський професійний аграрний ліцей
×
-
Код ЄДРПОУ:
02546039
-
Адреса:
56002, Україна, Миколаївська область, смт Казанка, вул Молодіжна-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Настич Світлана Сергіївна +380960649166 chande19@ukr.net http://kazankapal.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
24410000-1 Азотні добриваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
e296bd9e0e0d49b3ada15c767f87ffe0
Очікувана вартість:
1 299 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Аміачна селітра
Кількість
60 тонна
Період постачання
до 28.02.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛЮКС-ОЙЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36349402
-
Контактна особа:
Коренда Вадим 0675126676
-
Адреса:
55632, Україна, Миколаївська область, с. Софіївка
Ціна пропозиції
1 299 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.02.2025 14:08
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
2f7e5357eb4f44a6b20bb6fef8cdfd8a
Ідентифікатор договору:
UA-2025-02-25-008086-a-c1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛЮКС-ОЙЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36349402
-
Адреса:
55632, Україна, Миколаївська область, с. Софіївка
Номер договору:
38
Сума договору:
1 238 999.76 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 032 499.80 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.02.2025 00:00 - 31.03.2025 23:59
Дата підписання:
25.02.2025 00:00
Статус:
Виконаний