-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
реактиви для лабораторних аналізаторів
Тендер Prozorro UA-2025-02-25-004283-a
Завершена
400 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 600.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 600.00 UAH
Номер:
3a20071e54ef40b4813a7c6b2974a719
Внутрішній номер закупівлі:
24532030
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-25-004283-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВЕЛИКОБЕРЕЗОВИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42588046
-
Адреса:
47732, Україна, Тернопільська область, Тернопільський район, с. Мишковичі, вул. Надрічна, буд. 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрій Панченко +380678963471 tenderpmsd@gmail.com http://trcpmsd.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
400 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.02.2025 11:21 - 02.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
25.02.2025 11:21 - 05.03.2025 09:00
Період кваліфікації:
05.03.2025 09:00 - 10.03.2025 10:35
Період завантаження договору:
16.03.2025 00:00 - 26.03.2025 00:00
Тендерна документація
- Лот №1 ₴120 000.00 Реактиви для лабораторних аналізаторів згідно переліку № 1
- Лот №2 ₴280 000.00 Реактиви для лабораторних аналізаторів згідно переліку № 2