-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Друкована продукція з елементами захисту
Тендер Prozorro UA-2025-02-25-004055-a
для ДДТУ
Завершена
225 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 125.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 125.00 UAH
Номер:
83ddf7c03eda4e77b9dfa33073306b6b
Внутрішній номер закупівлі:
24531811
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-25-004055-a
Замовник:
Дніпровський державний технічний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070737
-
Адреса:
51918, Україна, Дніпропетровська область, Кам'янське, вул.Дніпробудівська, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Якуніна Алла Олександрівна +380569560669 Yakynina1963@mail.ua http://www.dstu.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
22450000-9 Друкована продукція з елементами захистуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
225 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.02.2025 11:14 - 02.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
25.02.2025 11:14 - 05.03.2025 12:00
Період кваліфікації:
05.03.2025 12:00 - 05.03.2025 15:40
Період завантаження договору:
11.03.2025 00:00 - 21.03.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴225 000.00 друкована продукція з елементами захисту