-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обслуговування протипожежної сигналізації згідно коду ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - 75250000-3 "Послуги пожежний і рятувальних служб" (забезпечення передачі сигналу з установок пожежної автоматики (УПА)".
Тендер Prozorro UA-2025-02-25-002191-a
Завершена
99 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
679fe415c5604a5ab063e7db667e866d
Внутрішній номер закупівлі:
24530027
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-25-002191-a
Замовник:
ДЗ "ДССС "Зелена гірка" МОЗ України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20995456
-
Адреса:
65038, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Дача Ковалевського, буд. 89
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Головенко Олена Вікторівна +380487848966 zelena_girka@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
75250000-3 Послуги пожежних і рятувальних службАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Придбання замовниками товарів і послуг, вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень та є меншою, ніж 200 тис. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли закупівля товарів і послуг здійснюється у підприємства або організації, що засновані громадською організацією осіб з інвалідністю та отримали дозвіл на право користування пільгами з оподаткування відповідно до законодавства
Обґрунтування умови застосування:
Положеннями Особливостей, зокрема, пунктом 11 передбачено, що для здійснення закупівель товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких є меншою, ніж 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких є меншою, ніж 200 тис. гривень, робіт, вартість яких є меншою, ніж 1,5 млн. гривень, замовники можуть використовувати електронну систему закупівель відповідно до умов, визначених адміністратором електронної системи закупівель, у тому числі електронний каталог для закупівлі товарів. У разі здійснення таких закупівель без використання електронної системи закупівель замовник обов’язково дотримується принципів здійснення публічних закупівель, визначених Законом, вносить інформацію про таку закупівлю до річного плану та оприлюднює відповідно до пункту 3-8 розділу X “Прикінцеві та перехідні положення” Закону в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель. У разі здійснення закупівлі, вартість якої є меншою, ніж 50 тис. гривень, без використання електронної системи закупівель замовник не оприлюднює в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель. Враховуючи наявну потребу Замовника у Закупівлі послуг з обслуговування протипожежної сигналізації, для забезпечення діяльності Замовника, Замовником було організовано Закупівлю без використання електронної системи закупівель шляхом заключення прямого договору, план закупівель UA-P-2025-02-24-012227-a. З огляду на вищезазначене та з урахуванням положень Особливостей, у Замовника наявні підстави для здійснення Закупівлі без використання електронної системи закупівель для закупівлі послуг відповідно до пункту 11 Особливостей.
Очікувана вартість:
99 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з обслуговування протипожежної сигналізації на об'єкті: Державний заклад "Дитячий спеціалізований (спеціальний) санаторій "Зелена гірка" МОЗ України" 1 туберкульозне відділення за адресою: Одеська область, м.Одеса, вул.Вавілова,14
Кількість
11 послуга
Період постачання
до 31.12.2025
Місце постачання
65038, Україна, Одеська область, м.Одеса, вул.Дача Ковалевського, 89, вул. Ак.Вавілова, 14, вул. Макаренка, 37
На карті
Послуги з обслуговування протипожежної сигналізації на об'єкті Державний заклад "Дитячий спеціалізований (спеціальний) санаторій "Зелена гірка" МОЗ України" 1,2 соматичні відділення за адресою: Одеська область, м.Одеса, вул. Дача Ковалевського,89 (Літ.А,Б,В,З,І,П,Х)
Кількість
11 послуга
Період постачання
до 31.12.2025
Місце постачання
65038, Україна, Одеська область, м.Одеса, вул.Дача Ковалевського, 89, вул. Ак.Вавілова, 14, вул. Макаренка, 37
На карті
Послуги з обслуговування протипожежної сигналізації на об'єкті Державний заклад "Дитячий спеціалізований (спеціальний) санаторій "Зелена гірка" МОЗ України" 2 туберкульозне відділення за адресою: Одеська область, м.Одеса, вул.Макаренка,37
Кількість
11 послуга
Період постачання
до 31.12.2025
Місце постачання
65038, Україна, Одеська область, м.Одеса, вул.Дача Ковалевського, 89, вул. Ак.Вавілова, 14, вул. Макаренка, 37
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПОГ "ФОРТЕЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44127945
-
Контактна особа:
Шарабаров Кирило Юлійович 0985544123
-
Адреса:
65062, Україна, Одеська область, м.Одеса, вул.Посмітного, будинок 3
Ціна пропозиції
99 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.02.2025 10:15
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
2c03d039724145929e0fb926dd097697
Ідентифікатор договору:
UA-2025-02-25-002191-a-b1
Постачальник:
ПОГ "ФОРТЕЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44127945
-
Адреса:
65062, Україна, Одеська область, м.Одеса, вул.Посмітного, будинок 3
Номер договору:
ДГ-09-25/121
Сума договору:
99 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
82 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.02.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання:
24.02.2025 00:00
Статус:
Підписаний