-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-95
Тендер Prozorro UA-2025-02-24-010532-a
Завершена
11 200.00
UAH з ПДВ
Номер:
13ffceedbae54ef582533285debded85
Внутрішній номер закупівлі:
24522921
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-24-010532-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "СОКИРЯНСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№ 67)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08565026
-
Адреса:
60200, Україна, Чернівецька область, м. Сокиряни, пров. Покровського, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Дехтяр +380673464487 vk67@ukr.net http://www.kvs.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Виникла нагальна потреба здійснити закупівлю у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу
Очікувана вартість:
11 200.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-95
Кількість
200 літр
Період постачання
до 31.12.2025
Місце постачання
60200, Україна, Чернівецька область, місто Сокиряни, провулок Покровський, 8
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВОЛИНЬ НП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44858321
-
Адреса:
89421, Україна, Закарпатська область, Ужгородський р-н село Сторожниця вул.Молодіжна будинок 9
Ціна пропозиції
11 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.02.2025 15:21
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
4622189cf9544530bd762612e244795d
Ідентифікатор договору:
UA-2025-02-24-010532-a-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВОЛИНЬ НП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44858321
-
Адреса:
89421, Україна, Закарпатська область, Ужгородський р-н село Сторожниця вул.Молодіжна будинок 9
Номер договору:
СК5/414/Г-3
Сума договору:
11 200.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
9 333.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
13.01.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
13.01.2025 15:18
Статус:
Підписаний