-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Дизельне паливо
Тендер Prozorro UA-2018-09-26-001725-c
Дизельне паливо по картках/талонах
Завершена
360 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
fdd8320546184a72983f88d79b0f23ba
Внутрішній номер закупівлі:
2451464
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-09-26-001725-c
Замовник:
Відділ освіти та гуманітарних питань Курненської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41834842
-
Адреса:
12030, Україна, Житомирська область, Пулинський р-н., с. Курне, вул. Центральна, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Василівна Боковенко +380968383530 8383530@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09134200-9 Дизельне паливоАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відкриті торги були двічі відмінені через відсутність достатньої кількості учасників: відкриті торги UA-2018-05-15-001058-a – подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій (дата відміни 31.05.2018 12:14) та відкриті торги UA-2018-06-05-001495-a (дата відміни 25.06.2018 13:45).
Очікувана вартість:
360 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дизельне паливо
Кількість
12631 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"
Оскарження: 26.09.2018 16:57 - 07.10.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449359
-
Контактна особа:
Заєць Сергій Олександрович +380674725251
-
Адреса:
49600, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, Соборний район ВУЛИЦЯ ІВАНА АКІНФІЄВА будинок 30 кімната 403
Оскарження: 26.09.2018 16:57 - 07.10.2018 00:00
Ціна пропозиції
359 983.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.09.2018 17:19
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
a9fae0e7361746498a3edb835ee28652
Ідентифікатор договору:
UA-2018-09-26-001725-c-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449359
-
Контактна особа:
Заєць Сергій Олександрович +380674725251
-
Адреса:
49600, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, Соборний район ВУЛИЦЯ ІВАНА АКІНФІЄВА будинок 30 кімната 403
Номер договору:
02/Т
Сума договору:
359 983.50 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
08.10.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
08.10.2018 17:00
Статус:
Підписаний