-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Диски діаграмні, папір для ЕКГ, рулонний термопапір, стрічка діаграмна
Тендер Prozorro UA-2025-02-18-013834-a
Торги не відбулися
1 240 546.58
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 12 405.47 UAH
мін. крок: 1% або 12 405.47 UAH
Номер:
5954098b8b454d9cbc98ccb4c7160f6a
Внутрішній номер закупівлі:
24470651
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-18-013834-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Костєва Марія Володимирівна 380442076751 muzychko.mv@kte.kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
22990000-6 Газетний папір, папір ручного виготовлення та інший некрейдований папір або картон для графічних цілейАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 240 546.58 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.02.2025 18:34 - 23.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
18.02.2025 18:34 - 26.02.2025 10:00
Період кваліфікації:
26.02.2025 10:00 - 28.02.2025 13:10
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 240 546.58 Диски діаграмні, папір для ЕКГ, рулонний термопапір, стрічка діаграмна