-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Піч пароконвекційна
Тендер Prozorro UA-2025-02-18-010338-a
Завершена
615 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 075.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 075.00 UAH
Номер:
53665f501d8345bba0661081eac408fe
Внутрішній номер закупівлі:
24467174
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-18-010338-a
Замовник:
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "ДЮЙМОВОЧКА" ГОРІШНЬОПЛАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23550269
-
Адреса:
39800, Україна, Полтавська область, Кременчуцький р-н, м. Горішні Плавні, вул. Добровольського, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анна Андріївна Лісова +38009 dujmovochkagorshniplavni@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
615 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.02.2025 16:58 - 23.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
18.02.2025 16:58 - 26.02.2025 00:00
Аукціон:
26.02.2025 15:01 - 26.02.2025 15:48
Період кваліфікації:
26.02.2025 15:48 - 27.02.2025 15:06
Період завантаження договору:
05.03.2025 00:00 - 15.03.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴615 000.00 Піч пароконвекційна