• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Розміщення інформаційної продукції щодо служби у Силах оборони України, діяльності сектору «Центр рекрутингу української армії» тощо

Завершена

68 200.00 UAH з ПДВ
Номер: e4e44d5fd244479980b0c1f65f0f310f
Внутрішній номер закупівлі: 24461064
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-02-18-004231-a   
Замовник: Виконавчий комітет Сумської міської ради
Контактна особа: Подопригора Ірина Миколаївна +380542700149 tender@smr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2025-01-17-010287-a
Очікувана вартість: 68 200.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розміщення постера для білборда
Код ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги
Кількість 35 штука
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 40030, Україна, Сумська область, місто Суми, майдан Незалежності, 2 На карті
Розміщення постера для сіті-лайту
Код ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги
Кількість 29 штука
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 40030, Україна, Сумська область, місто Суми, майдан Незалежності, 2 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "СВ АУТДОР СУМИ"
Ціна пропозиції 68 200.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.02.2025 11:21
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: c3544e04753a40ec868ab8caca120596
Ідентифікатор договору: UA-2025-02-18-004231-a-a1
Постачальник: ТОВ "СВ АУТДОР СУМИ"
Номер договору: № 137/03/25
Сума договору: 68 200.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Розміщення постера для білборда: 1 700.00000 UAH без ПДВ
Розміщення постера для сіті-лайту: 300.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 17.02.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання: 17.02.2025 00:00
Статус:
Підписаний
Договір
Обгрунтування
p7s
sign.p7s