-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розміщення інформаційної продукції щодо висвітлення соціальних питань, урочистих подій тощо
Тендер Prozorro UA-2025-02-18-002883-a
Завершена
141 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
91e0c71451274a9fa1c502061d02d56c
Внутрішній номер закупівлі:
24459719
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-18-002883-a
Замовник:
Виконавчий комітет Сумської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04057942
-
Адреса:
40030, Україна, Сумська область, місто Суми, майдан Незалежності, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Подопригора Ірина Миколаївна +380542700149 tender@smr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-01-17-010287-a
Очікувана вартість:
141 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розміщення постера для білборда
Кількість
75 штука
Період постачання
до 31.12.2025
Розміщення постера для сіті-лайту
Кількість
45 штука
Період постачання
до 31.12.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "СВ АУТДОР СУМИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43750775
-
Контактна особа:
Кононенко Ігор Анатолійович +380958051474
-
Адреса:
40016, Україна, Сумська область, місто Суми, Проспект Свободи, 16
Ціна пропозиції
141 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.02.2025 11:00
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
7cbdb750211f4381917e2490ab893e7c
Ідентифікатор договору:
UA-2025-02-18-002883-a-c1
Постачальник:
ТОВ "СВ АУТДОР СУМИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43750775
-
Адреса:
40016, Україна, Сумська область, місто Суми, Проспект Свободи, 16
Номер договору:
№ 138/03-25
Сума договору:
141 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Розміщення постера для білборда: 1 700.00000 UAH без ПДВ
Розміщення постера для сіті-лайту: 300.00000 UAH без ПДВ
Розміщення постера для сіті-лайту: 300.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.02.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання:
17.02.2025 00:00
Статус:
Підписаний