-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Ноутбук
Тендер Prozorro UA-2018-10-04-000213-a
Торги відмінено
67 074.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 670.74 UAH
мін. крок: 1% або 670.74 UAH
Номер:
e145a25762b843518a3183482c862cfd
Внутрішній номер закупівлі:
2445157
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-10-04-000213-a
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Ярмолинецької районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
38283270
-
Адреса:
32100, Україна, Хмельницька область, смт Ярмолинці, площа 600-річчя Ярмолинець, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шутяк Ольга Павлівна +380385321847 yarm.osvita@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
67 074.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
670.74 UAH
Період уточнення:
04.10.2018 11:26 - 09.10.2018 11:31
Період прийому пропозицій:
04.10.2018 11:26 - 19.10.2018 11:31
Аукціон:
з 22.10.2018 14:56
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ноутбук
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 14.12.2018
Місце постачання
32100, Україна, Хмельницька область, смт.Ярмолинці, площа 600-річчя Ярмолинець,1
На карті
Інформація про скасування
Номер:
e17d941159fe4624911203c00d4a748d
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Лист управління західного офісу держаудитслужби в Хмельницькій області від 05.10.2018 року № 13-22-17-14/4846
Дата опублікування:
08.10.2018 14:23
Статус:
Виконано