-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Стрічка телетайпна
Тендер Prozorro UA-2025-02-17-001774-a
код за ДК 021:2015 – 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Торги не відбулися
1 363 960.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 13 639.60 UAH
мін. крок: 1% або 13 639.60 UAH
Номер:
eb6906592c7047abab87e2e4baf03cae
Внутрішній номер закупівлі:
24443927
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-17-001774-a
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННО-ЗАХІДНА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081221
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Володимир Вигівський 380443096911 vegovskij@sw.uz.gov.ua http://swrailway.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 363 960.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.02.2025 10:07 - 22.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
17.02.2025 10:07 - 25.02.2025 00:00
Період кваліфікації:
25.02.2025 00:00 - 12.03.2025 15:32
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 363 960.00 Лот 1 - Оброблені папір і картон