-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Цемент
Тендер Prozorro UA-2018-08-29-000808-a
Завершена
280 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 800.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 800.00 UAH
Номер:
0dc03863435f4c33a726f6ac42ce448e
Внутрішній номер закупівлі:
2444070
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-08-29-000808-a
Замовник:
Філія державної установи "Держгідрографія" "Миколаївський район "Держгідрографії"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25937185
-
Адреса:
54002, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Каботажний мол, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Руслан Сметаненко +380503940701 smetrus@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
280 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 800.00 UAH
Період уточнення:
29.08.2018 13:18 - 04.09.2018 09:00
Період прийому пропозицій:
29.08.2018 13:18 - 14.09.2018 09:00
Аукціон:
17.09.2018 11:31 - 17.09.2018 12:04
Період кваліфікації:
17.09.2018 12:04 - 25.09.2018 14:56
Період завантаження договору:
20.09.2018 10:43 - 10.10.2018 10:43
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Цемент
Кількість
80 тонни
Період постачання
до 30.06.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Приватне підприємство "ТК Енерготранс"
Оскарження: 17.09.2018 12:04 - 29.09.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41170804
-
Контактна особа:
литвиненко Юрий Анатольевич 380664404220, 380664404220 4404222@ukr.net
-
Адреса:
73032, Україна, Херсонська область, Херсон, Дровніка 126
Оскарження: 17.09.2018 12:04 - 29.09.2018 00:00
Початкова пропозиція
239 976.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
239 976.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
18.09.2018 16:19
Документи
22
Скарги
0
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОНОЛІТ ГРУП"
Оскарження: 18.09.2018 16:19 - 30.09.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40353886
-
Контактна особа:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОНОЛІТ ГРУП" +380977151135 monolitgroup.tender@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 40007, Сумська обл., місто Суми, Зарічний район, ВУЛИЦЯ КІРОВОГРАДСЬКА, будинок 2
Оскарження: 18.09.2018 16:19 - 30.09.2018 00:00
Початкова пропозиція
250 368.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
250 368.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
19.09.2018 11:49
Документи
23
Скарги
0
ТОВ "Миколаїв-вугілля"
Оскарження: 19.09.2018 11:49 - 01.10.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37991922
-
Контактна особа:
Андріан Вовченко +380503947571 andrian.vovchenko@gmail.com
-
Адреса:
54029, Україна, Миколаївська область, Николаев, Заводский р-н, 2-я поперечная, д.50
Оскарження: 19.09.2018 11:49 - 01.10.2018 00:00
Початкова пропозиція
278 040.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
278 040.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
20.09.2018 10:43
Документи
25
Скарги
0
ТОВ "УКРАЇНСЬКА ВУГІЛЬНА КОМПАНІЯ"
Оскарження: 20.09.2018 10:43 - 06.10.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40258238
-
Контактна особа:
Василий Зубченко +380680648369 yvk40258238@ukr.net
-
Адреса:
54028, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул.Космонавтів,буд.122, кв.55
Оскарження: 20.09.2018 10:43 - 06.10.2018 00:00
Початкова пропозиція
279 984.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
279 984.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.09.2018 14:56
Документи
32
Скарги
0
Контракти
Номер:
e313996255bf4a508fd703bc692fd006
Ідентифікатор договору:
UA-2018-08-29-000808-a-c1
Постачальник:
ТОВ "УКРАЇНСЬКА ВУГІЛЬНА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40258238
-
Контактна особа:
Василий Зубченко +380680648369 yvk40258238@ukr.net
-
Адреса:
54028, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул.Космонавтів,буд.122, кв.55
Номер договору:
372/18ДЗ
Сума договору:
279 984.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
08.10.2018 00:00 - 30.06.2019 00:00
Дата підписання:
08.10.2018 10:00
Статус:
Підписаний