-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мішки та пакети (Пакети подарункові паперові з логотипом замовника, розміром 23х35 см, повнокольорові з обох сторін, з матовою ламінацією -300 штук)
Тендер Prozorro UA-2025-02-14-005138-a
Завершена
19 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
86e346cc91974ffa86164ae68a56eaae
Внутрішній номер закупівлі:
24432773
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-14-005138-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ РЕАЛІЗАЦІЇ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43489812
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, ПРОСПЕКТ УШАКОВА, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Віолетта Царькова +380502830506 violettatsarkova@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
18930000-7 Мішки та пакетиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
19 500.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Мішки та пакети ( Пакети подарункові паперові з логотипом замовника, розміром 23х35 см, повнокольорові з обох сторін, з матовою ламінацією - 300 штук)
Кількість
300 штука
Період постачання
13.02.2025 - 31.12.2025
Місце постачання
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, проспект Незалежності, 16
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП ПРОЦИШЕН ДЕНИС ВОЛОДИМИРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2882716236
-
Контактна особа:
+380686227564
-
Адреса:
54017, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ ЛЕВАНЕВЦІВ, будинок 25/20, квартира 13
Ціна пропозиції
19 500.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.02.2025 11:49
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
2ce64aa81a304833bf9f35499da36214
Ідентифікатор договору:
UA-2025-02-14-005138-a-c1
Постачальник:
ФОП ПРОЦИШЕН ДЕНИС ВОЛОДИМИРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2882716236
-
Адреса:
54017, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ ЛЕВАНЕВЦІВ, будинок 25/20, квартира 13
Номер договору:
0225
Сума договору:
19 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
13.02.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
13.02.2025 11:47
Статус:
Виконаний