-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Будівництво централізованої мережі водовідведення в с.Сторожниця Ужгородського району
Тендер Prozorro UA-2018-08-28-000643-a
До уваги Учасників торгів!!! Сума коштів передбачених на Будівництво централізованої мережі водовідведення в с.Сторожниця Ужгородського району на 2018 рік становить 711 000,00 грн. (з ПДВ).
Торги не відбулися
36 521 414.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 54 782.12 UAH
мін. крок: 0.1% або 54 782.12 UAH
Номер:
9b50401e6c9449438adce1f36ea07204
Внутрішній номер закупівлі:
2443102
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-08-28-000643-a
Замовник:
Сторожницька сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
22114785
-
Адреса:
89421, Україна, Закарпатська область, село Сторожниця, вулиця Шевченка, будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сіка Василь +380505328997 storozhnicka-sr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
36 521 414.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
54 782.12 UAH
Період уточнення:
28.08.2018 11:29 - 07.09.2018 11:25
Період прийому пропозицій:
28.08.2018 11:29 - 17.09.2018 11:25
Аукціон:
18.09.2018 11:38 - 18.09.2018 11:59
Період кваліфікації:
18.09.2018 11:59 - 27.09.2018 15:49
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Будівництво централізованої мережі водовідведення в с.Сторожниця Ужгородського району
Кількість
1 роботи
Період постачання
28.09.2018 - 31.12.2028
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "БУДГАРАНТ ГРУПП"
Оскарження: 18.09.2018 11:59 - 05.10.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39436052
-
Контактна особа:
Шуманський Юрій Богданович +380963487354 budgarantgrup@ukr.net
-
Адреса:
79016, Україна, Львівська область, Львів, вул. Городоцька, будинок №85, кб.225
Оскарження: 18.09.2018 11:59 - 05.10.2018 00:00
Початкова пропозиція
35 787 824.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
35 787 824.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
24.09.2018 15:01
Документи
50
Скарги
0
ТОВ В.Ф.Ф.
Оскарження: 24.09.2018 15:01 - 08.10.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39924250
-
Контактна особа:
Шмігельська Наталія Ярославівна +380676800055 vffylv@gmail.com
-
Адреса:
79000, Україна, Львівська область, Львів, вул. Холодноярська,33/3
Оскарження: 24.09.2018 15:01 - 08.10.2018 00:00
Початкова пропозиція
36 512 400.23 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
36 512 400.23 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
27.09.2018 15:49
Документи
33
Скарги
0