• Відкриті торги
  • Мультилотова
  • КЕП

І.2 12 Дослідження та розробки в галузі приладобудування та електроніки

Завершена

3 800 000.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.3% або 12 000.00 UAH
Номер: d59975d85ef045aaa611758392a184f8
Внутрішній номер закупівлі: 2443031
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-08-22-001730-c   
Замовник: Міністерство освіти і науки України
Контактна особа: Колган Ольга Петрівна 380442878930 kolgan@mon.gov.ua http://www.mon.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 73100000-3 Послуги у сфері наукових досліджень та експериментальних розробокАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 3 800 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 22.08.2018 16:13 - 31.08.2018 13:00
Період прийому пропозицій: 22.08.2018 16:13 - 10.09.2018 13:00
Аукціон: 11.09.2018 14:30 - 11.09.2018 16:08
Період кваліфікації: 11.09.2018 16:08 - 17.09.2018 13:49
Період завантаження договору: 11.09.2018 16:08 - 01.10.2018 16:08

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴1 200 000.00 Лот № 1 Розроблення пристроїв функціональної електроніки на основі монокристалів групи перовськіту
  • Лот №2 ₴1 400 000.00 Лот № 2 Розроблення конструкторської документації лазерної системи реєстрації оптики
  • Лот №3 ₴1 200 000.00 Лот № 3 Розроблення конструкторської документації на виготовлення вузлів установки для паро-плазмової переробки небезпечних відходів