-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
І.1 06 Дослідження та розробки в галузі сільськогосподарських наук
Тендер Prozorro UA-2018-08-22-001581-c
Завершена
2 310 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.3% або 6 600.00 UAH
мін. крок: 0.3% або 6 600.00 UAH
Номер:
4053fbebe0c84894966c161526a76b59
Внутрішній номер закупівлі:
2443030
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-08-22-001581-c
Замовник:
Міністерство освіти і науки України
×
-
Код ЄДРПОУ:
38621185
-
Адреса:
01135, Україна, Київська область, Київ, проспект Перемоги, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Колган Ольга Петрівна 380442878930 kolgan@mon.gov.ua http://www.mon.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
73100000-3 Послуги у сфері наукових досліджень та експериментальних розробокАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
2 310 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
22.08.2018 15:37 - 31.08.2018 13:00
Період прийому пропозицій:
22.08.2018 15:37 - 10.09.2018 13:00
Аукціон:
11.09.2018 13:34 - 11.09.2018 15:38
Період кваліфікації:
11.09.2018 15:38 - 17.09.2018 13:17
Період завантаження договору:
11.09.2018 15:38 - 01.10.2018 15:38
Тендерна документація
- Лот №1 ₴660 000.00 Лот № 1 Розроблення технології краплинного зрошення рису
- Лот №2 ₴1 650 000.00 Лот № 2 Створення екологоадаптивних генотипів обліпихи крушиноподібної для інтенсивного садівництва