• Відкриті торги
  • Мультилотова
  • КЕП

І.1 03 Дослідження та розробки в галузі біологічних наук

Завершена

3 800 000.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 18 000.00 UAH
Номер: ef1f88db99634cf3b265756376b9529d
Внутрішній номер закупівлі: 2442913
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-08-22-001392-c   
Замовник: Міністерство освіти і науки України
Контактна особа: Колган Ольга Петрівна 380442878930 kolgan@mon.gov.ua http://www.mon.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 73100000-3 Послуги у сфері наукових досліджень та експериментальних розробокАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 3 800 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 22.08.2018 14:54 - 31.08.2018 13:00
Період прийому пропозицій: 22.08.2018 14:54 - 10.09.2018 13:00
Аукціон: 11.09.2018 12:06 - 11.09.2018 15:24
Період кваліфікації: 11.09.2018 15:24 - 17.09.2018 14:25
Період завантаження договору: 11.09.2018 15:24 - 01.10.2018 15:24

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴2 000 000.00 Лот № 1 Розроблення тест-системи для експрес-аналізу вираження генів уродженого імунітету
  • Лот №2 ₴1 800 000.00 Лот № 2 Розроблення технології ефективного захисту зерна та зернопродуктів в системі органічного виробництва