• Відкриті торги
  • Мультилотова
  • КЕП

І.1 08 Дослідження та розробки в галузі медичних наук

Завершена

3 628 000.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.2% або 8 000.00 UAH
Номер: d928c252acb040d09753640e34942558
Внутрішній номер закупівлі: 2442907
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-08-22-001625-c   
Замовник: Міністерство освіти і науки України
Контактна особа: Колган Ольга Петрівна 380442878930 kolgan@mon.gov.ua http://www.mon.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 73100000-3 Послуги у сфері наукових досліджень та експериментальних розробокАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 3 628 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 22.08.2018 15:47 - 31.08.2018 13:00
Період прийому пропозицій: 22.08.2018 15:47 - 10.09.2018 13:00
Аукціон: 11.09.2018 11:48 - 11.09.2018 15:50
Період кваліфікації: 11.09.2018 15:50 - 17.09.2018 14:18
Період завантаження договору: 11.09.2018 15:50 - 01.10.2018 15:50

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴800 000.00 Лот № 1 Модернізація цифрового контактного термографа
  • Лот №2 ₴1 000 000.00 Лот № 2 Розроблення пробіотиків для профілактики та лікування інфекційно-запальних захворювань
  • Лот №3 ₴1 828 000.00 Лот № 3 Розроблення кріохірургічної установки для профілактики та лікування онкологічних захворювань