• Відкриті торги
  • Мультилотова
  • КЕП

І.2 11 Дослідження та розробки в галузі металургії, обробки металів, виробництва машин та устаткування

Завершена

3 500 000.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 17 000.00 UAH
Номер: f01b9b39ddb44f57b6d1499846a302d7
Внутрішній номер закупівлі: 2442905
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-08-22-001712-c   
Замовник: Міністерство освіти і науки України
Контактна особа: Колган Ольга Петрівна 380442878930 kolgan@mon.gov.ua http://www.mon.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 73100000-3 Послуги у сфері наукових досліджень та експериментальних розробокАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 3 500 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 22.08.2018 16:07 - 31.08.2018 13:00
Період прийому пропозицій: 22.08.2018 16:07 - 10.09.2018 13:00
Аукціон: 11.09.2018 13:22 - 11.09.2018 14:19
Період кваліфікації: 11.09.2018 14:19 - 17.09.2018 14:37
Період завантаження договору: 11.09.2018 14:19 - 01.10.2018 14:19

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴1 800 000.00 Лот № 1 Розроблення кріомодуля для кріостатування матеріалів при температурі до – 200°С
  • Лот №2 ₴1 700 000.00 Лот № 2 Розроблення складів та технології виготовлення керамічних радіопрозорих носових обтічників для захисних елементів конструкцій літальних апаратів