• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування та відновлення працездатності телекомунікаційного комплексу

Завершена

200 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 000.00 UAH
Номер: 392a7733ac66492bbcae52738cd85f73
Внутрішній номер закупівлі: 24422825
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-02-13-010609-a   
Замовник: Міністерство закордонних справ України
Контактна особа: Євген Маньковський +380442381577 yevhen.mankovskyi@mfa.gov.ua https://mfa.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 50330000-7 Послуги з технічного обслуговування телекомунікаційного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 200 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 13.02.2025 15:11 - 18.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 13.02.2025 15:11 - 21.02.2025 09:00
Період кваліфікації: 21.02.2025 09:00 - 24.02.2025 17:18
Період завантаження договору: 02.03.2025 00:00 - 12.03.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴200 000.00 Послуги з технічного обслуговування та відновлення працездатності телекомунікаційного комплексу