-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Малопомітна перешкода типу МПП
Тендер Prozorro UA-2025-02-13-010421-a
Завершена
5 880 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 29 400.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 29 400.00 UAH
Номер:
f9288260b0e046978cf21f956d05a118
Внутрішній номер закупівлі:
24422595
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-13-010421-a
Замовник:
КУРАХІВСЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04053298
-
Адреса:
85612, Україна, Донецька область, Курахове, Миру 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Костюк Анна 380661964818 UO_Anna_Isakova@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44310000-6 Вироби з дротуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 880 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.02.2025 15:44 - 18.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
13.02.2025 15:44 - 21.02.2025 00:00
Аукціон:
21.02.2025 13:44 - 21.02.2025 14:19
Період кваліфікації:
21.02.2025 14:19 - 26.02.2025 09:45
Період завантаження договору:
04.03.2025 00:00 - 14.03.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 880 000.00 Малопомітна перешкода типу МПП