-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Прилади для вимірювання величин
Тендер Prozorro UA-2025-02-13-009005-a
Завершена
373 512.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 867.56 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 867.56 UAH
Номер:
f030a6add66745f7af040e99786e8a22
Внутрішній номер закупівлі:
24421250
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-13-009005-a
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399765
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, Шевченківський район, вулиця Шолуденка, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Альона Кожина +380671621506 a.kozhyna@naftogazteplo.com.ua http://www.naftogazteplo.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38340000-0 Прилади для вимірювання величинАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
373 512.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.02.2025 14:22 - 18.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
13.02.2025 14:22 - 21.02.2025 10:00
Аукціон:
24.02.2025 14:38 - 24.02.2025 15:07
Період кваліфікації:
24.02.2025 15:07 - 25.03.2025 15:40
Період завантаження договору:
31.03.2025 00:00 - 10.04.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴373 512.00 Прилади для вимірювання величин