• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

ДК 021:2015 - 55520000-1 «Кейтерингові послуги» (Послуги з приготування та доставки готової їжі на адресу замовника для організації харчування жителів Болградської територіальної громади, які опинились у скрутному становищі) номенклатурна позиція ДК 021:2015 55521200-0 Послуги з доставки їж

Завершена

399 975.00 UAH без ПДВ
Номер: 157c411edc984e129e508c2323250169
Внутрішній номер закупівлі: 24414924
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-02-13-002699-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ" БОЛГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Светлана Табидзе +380975762734 bolgradcnsp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2025-02-03-012609-a
Очікувана вартість: 399 975.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 - 55520000-1 «Кейтерингові послуги» (Послуги з приготування та доставки готової їжі на адресу замовника для організації харчування жителів Болградської територіальної громади, які опинились у скрутному становищі) номенклатурна позиція ДК 021:2015 55521200-0 Послуги з доставки їж
Код ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання 11.02.2025 - 31.12.2025
Місце постачання 68702, Україна, Одеська область, м.Болград, вул. Поштова, 39 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ГЕРАСІЧКІНА ЛІЛІЯ ДМИТРІВНА
Ціна пропозиції 399 975.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.02.2025 10:32
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 3ed10fc6db284bec86ea3b54b6e8414b
Ідентифікатор договору: UA-2025-02-13-002699-a-b1
Постачальник: ГЕРАСІЧКІНА ЛІЛІЯ ДМИТРІВНА
Номер договору: 5
Сума договору: 399 975.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 11.02.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання: 11.02.2025 10:25
Статус:
Виконаний
pdf
обгрунтовання.pdf
pdf
договорп.pdf
p7s
sign.p7s