-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень
Тендер Prozorro UA-2025-02-11-009200-a
Завершена
1 272 960.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 364.80 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 364.80 UAH
Номер:
e66c40f7217047858e22d7c6b7d0640b
Внутрішній номер закупівлі:
24389423
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-11-009200-a
Замовник:
Середня загальноосвітня школа № 41 м.Львова
×
-
Код ЄДРПОУ:
23888583
-
Адреса:
79491, Україна, Львівська область, Львів, Макаренка, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кінаш Наталія Мирославівна 380322346802 school41lviv@online.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 272 960.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
11.02.2025 14:28 - 16.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
11.02.2025 14:28 - 19.02.2025 00:00
Період кваліфікації:
19.02.2025 00:00 - 22.02.2025 11:40
Період завантаження договору:
28.02.2025 00:00 - 10.03.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 272 960.00 «Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень